Board of Directors

अधिकार सम्पन्न वाग्मती सभ्यता एकीकृत विकास समिति आदेश, २०७३ को दफा ८ बमोजिमको कार्यकारी समिति सदस्यहरुको नामावली तथा स्थायी ठेगाना विवरण

क्र.सं. पद सदस्यहरुको नामावली ठेगाना
१. अध्यक्ष माननीय मन्त्री सहरी विकास मन्त्रालय
२. सदस्य माननीय राज्य मन्त्री सहरी विकास मन्त्रालय
३. सदस्य श्रीमान् सचिव सहरी विकास मन्त्रालय
४. सदस्य श्री किशोर कुमार शाक्य अधिकार सम्पन्न वाग्मती सभ्यता एकीकृत विकास समिति (कार्यकारी समिति) का अध्यक्ष
५. सदस्य सह सचिव सहरी विकास मन्त्रालय
६. सदस्य सह सचिव गृह मन्त्रालय
७. सदस्य सह सचिव संघिय मामिला तथा स्थानीय विकास मन्त्रालय
८. सदस्य सह सचिव भूमि सुधार तथा व्यवस्था मन्त्रालय
९. सदस्य प्रमुख काठमाडौं उपत्यका खानेपानी व्यवस्था बोर्ड
१०. सदस्य श्री सुरेश पुडासैनी काठमाडौं, बालुवाटार
११. सदस्य श्री हरेराम श्रेष्ठ बालकोट, भक्तपुर
१२. सदस्य श्री सुचित्रा श्रेष्ठ मध्यपुर ठिमी, भक्तपुर
१३. सदस्य डा. रामकृष्ण यादव ललितपुर ३, धोविघाट
१४. सदस्य श्री सुशिल सिंह थापा काठमाडौं महानगर ३५, कोटेश्वर, काठमाडौं
१५. सदस्य श्री रोहित पौडेल काठमाडौं महानगर ८, कुमारीगाल, काठमाडौं
१६. सदस्य श्री रामकृष्ण थापा तारकेश्वर न.पा.१८, काठमाडौं
१७. सदस्य श्री विरेन्द्र थपलिया तारकेश्वर न.पा.९, काठमाडौं
१८. सदस्य मेयर/कार्यकारी अधिकृत काठमाडौं महानगरपालिका
१९. सदस्य मेयर/कार्यकारी अधिकृत ललितपुर उपमहानगरपालिका
२०. सदस्य मेयर/कार्यकारी अधिकृत भक्तपुर नगरपालिका
२१. सदस्य सदस्य सचिव
(डा. गोविन्द टण्डन )
पशुपति क्षेत्र विकास कोष
२२. सदस्य महानिर्देशक खानेपानी तथा ढल निकास विभाग
२३.. सदस्य महानिर्देशक सहरी विकास तथा भवन निर्माण विभाग
२४. सदस्य प्रमुख कठमाडौं उपत्यका विकास प्राधिकरण
२५. सदस्य प्रतिनिधि जल तथा उर्जा आयोगको सचिवालय
२६. सदस्य प्रतिनिधि अर्थ मन्त्रालय
२७. सदस्य श्री वसन्त घिमिरे का.म.न.पा.वार्ड न.–१६, काठमाडौं
२८. सदस्य श्री रमेश सिंखडा का.म.न.पा.वार्ड. न.९, सुन्दरीजल
२९. सदस्य श्री शंकर थापा कागेश्वरी मनहरा न.पा.–८, काठमाडौं
३०. सदस्य श्री यमुनादेवी श्रेष्ठ का.म.न.पा. बालकुमारी मार्ग सतुंगल, काठमाडौं
३१. सदस्य श्री केशव व्यञ्जनकार ल.पु.उ.म.पा. –९, शंखमुल, ललितपुर
३२. सदस्य श्री माला खरेल का.म.न.पा.–९, गौशाला, काठमाडौं
३३. सदस्य श्री लोकबहादुर टण्डन का.म.न.पा.वार्ड न.३, कान्तिमार्ग, काठमाडौं
३४. सदस्य श्री पेम्बा छिरिङ्ग शेर्पा गोकणेंश्वर न.पा. –११, काठमाडौं
३५. सदस्य श्री भुवनेश्वर शाफी का.म.न.पा. –१०, बानेश्वर, काठमाडौं
३६. सदस्य श्री जयराम पुडासैनी का.म.न.पा. –६, बौद्ध, काठमाडौं
३७. सदस्य श्री नीरा रावल का.म.न.पा. –१०, थापागाउँ, काठमाडौं
३८. सदस्य श्री पदमराज पौडेल का.म.न.पा. –१६, बोहराटार, काठमाडौं
३९. सदस्य श्री महेश विक्रम कुँवर का.म.न.पा. –२९, सामाखुसी, काठमाडौं
४०. सदस्य श्री सुरेन्द्र कुमार बस्नेत का.म.न.पा. –६, गौरीघाट, काठमाडौं
४१. सदस्य श्री दर्शन पुडासैनी गोकर्णेश्वर न.पा. –१२, काठमाडौं
४२. सदस्य श्री कृष्ण न्यौपाने टोखा न.पा., धापासी, काठमाडौं
४३. सदस्य श्री रमेश जमरकटेल ल.पु.उ.म.न.पा., कुपण्डोल, ललितपुर
४४. सदस्य श्री इन्द्रमान महर्जन तारकेश्वर न.पा. –३, मनमैजु, काठमाडौं
४५. सदस्य श्री प्रताप लामा का.म.न.पा. –१९, बालाजु, काठमाडौं
४६. सदस्य श्री रामकृष्ण महर्जन ल.पु.उ.म.न.पा. –१०, ललितपुर
४७. सदस्य श्री शिवराम बानियाँ कार्यविनायक न.पा., ललितपुर
४८. सदस्य श्री सुष्मा शर्मा का.म.न.पा. –३, काठमाडौं
४९. सदस्य श्री केदार खड्का मध्यपुर थिमी न.पा. –१६, भक्तपुर
५०. सदस्य श्री पदमपानी रेग्मी का.म.न.पा. –८, गुह्येश्वरी, काठमाडौं
५१. सदस्य श्री बलराम शर्मा चौलागाई कागेश्वरी मनहरा न.पा. –११, गोठाटार, काठमाडौं
५२. सदस्य श्री रामदीप शाह का.म.न.पा. –७, चावहिल मिरमिरे टोल, काठमाडौं
५३. सदस्य प्रा.श्री सूर्यमान शाक्य ल.पु.उ.न.पा.–गुजिवहाल, ललितपुर
५४. सदस्य डा.श्री साफल्य अमात्य का म.न.पा.–१३, छाउनी, काठमाडौं
५५. सदस्य श्री ध्रुव बहादुर श्रेष्ठ महांकाल, काठमाडौं
५६. सदस्य डा.श्री कुसुम शाक्य का.म.ना.प.–१४, कुलेश्वर
५७. सदस्य श्री यादव खरेल का.म.ना.प.–७, कुमारीगाल, काठमाडौं
५८. सदस्य श्री लता घिमिरे का.म.ना.पा–बौद्ध, काठमाडौं
५९. सदस्य सचिव श्री ज्योति कुमार श्रेष्ठ अधिकार सम्पन्न वाग्मती सभ्यता एकीकृत विकास समितिका आयाजना प्रमुख